Menü Kapat

Kurum Bilgilendirme Toplantısı - 1 Aralık 2023

2024 yılında PEMDER’e değerlendirme ve akreditasyon başvurusunda bulunmayı düşünen ya da PEMDER akreditasyonu hakkında bilgi edinmek isteyen üniversitelere yönelik bilgilendirme toplantısı 1 Aralık 2023 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Bursa Teknik, Karadeniz Teknik,  Selçuk ve Trakya üniversitelerinin peyzaj mimarlığı bölümlerinin öğretim elemanları katılmıştır. 

 


Kurum Bilgilendirme Toplantısı - 11 Kasım 2022

2023 yılında PEMDER’e değerlendirme ve akreditasyon başvurusunda bulunmayı düşünen ya da PEMDER akreditasyonu hakkında bilgi edinmek isteyen üniversitelere yönelik bilgilendirme toplantısı 11 Kasım 2022 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Ankara, Bursa Teknik ve Kastamonu üniversitelerinin peyzaj mimarlığı bölümlerinin öğretim elemanları katılmıştır. Toplantı programı, sunumlar ve toplantı sonucu yapılan geri besleme anket sonuçları aşağıdaki dosyalarda yer almaktadır

 


Kurum Bilgilendirme Toplantısı - 20 Kasım 2021

2022 yılında PEMDER’e değerlendirme ve akreditasyon başvurusunda bulunmayı düşünen üniversitelere yönelik bilgilendirme toplantısı 20 Kasım 2021 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Burdur Mehmet Akif, Çanakkale Onsekiz Mart, İnönü, İstanbul-Cerrahpaşa ve Karadeniz Teknik üniversitelerinin ilgili fakülte dekan ve dekan yardımcıları ile peyzaj mimarlığı bölümlerinin başkanları, başkan yardımcıları ve akreditasyon komisyon üyeleri katılmıştır. Toplantı programı, sunumlar ve toplantı sonucu yapılan geri besleme anket sonuçları aşağıdaki dosyalarda yer almaktadır

 

Kurum Bilgilendirme Toplantısı – 7 Kasım 2020

2021 yılında PEMDER’e değerlendirme ve akreditasyon başvurusunda bulunmayı düşünen üniversitelere yönelik bilgilendirme toplantısı 7 Kasım 2020 tarihinde çevrim içi olarak gerçekleştirildi. Toplantıya Akdeniz, Bartın, Düzce, Ege ve İstanbul Teknik üniversitelerinin ilgili fakülte dekan ve dekan yardımcıları ile peyzaj mimarlığı bölümlerinin başkanları, başkan yardımcıları ve akreditasyon komisyon üyeleri katılmıştır. 

Toplantı programına, sunumlara ve toplantı sonucu yapılan geri besleme anketlerinin sonuçlarına aşağıdaki dosyalardan ulaşabilirsiniz.

Program

Kurum Bilgilendirme Toplantısı - 10 Ağustos 2020

Covid-19 pandemisi nedeniyle Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nün daveti ile 10 Ağustos 2020 tarihinde gerçekleştirilen Akreditasyon konulu bölüm kurul toplantısına yönetim kurulu başkanımız Prof. Dr. Veli Ortaçeşme katılarak PEMDER’in değerlendirme ve akreditasyon süreçlerine ilişkin bilgi aktarmıştır.